Haberler

KYS-Talep Yönetim Sistemi Üniversitemizde Aktif Hale Getirildi


Üniversitemiz tüm paydaşlarının Bilgi Edinme, Öneri, İstek, Şikayet ve Memnuniyetlerini iletebileceği Talep Yönetim Sistemi Aktif hale getirildi.

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Prof. Dr. Savaş Ayberk Konferans Salonu’nda (13.05.2019) birimlere gelen taleplerin (Öneri, İstek, Memnuniyet, Şikayet, Bilgi Edinme) ve iyileştirme faaliyetlerinin (Düzeltici-Önleyici) yönetilmesi, birim kalite elçileri aracılığı ile gerçekleşmesi için Üniversite Birimlerinden gelen 140 Birim Kalite Elçisine Sistemi tanıması ve kullanımı için http://kys.kocaeli.edu.tr/ adresindeki KYS-Talep Yönetim Sistemi ile ilgili Kalite Koordinasyon Birimi tarafından eğitim programı düzenlendi.

Kalite Koordinatörlüğünden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Fığlalı ve Birim Personeli Volkan Kaya’nın konuşmacı olarak yer aldığı eğitime Kalite Koordinasyon Birim Temsilcisi Prof. Dr. Adalet Zeren, Birim Personeli Serkan Durak ve çok sayıda birim kalite elçisi katıldı.

Kalite Koordinatörlüğü’nden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, Üniversitemizin 2018 yılı Kurum İç Değerlendirme Raporu (KİDR) ve aktif hale getirilen Kalite Yönetim Sistemi (KouKybs) hakkında bilgi verip değerlendirmelerde bulundu, birim kalite elçilerinden geri bildirimler alındı.

Eğitim, soru- cevap ile sona erdi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors