Haberler

Süreç Yönetimi Koordinasyon Kurulu Oluşturuldu


Üniversitemizde Süreç Yönetimi Koordinasyon Kurulu Oluşturuldu

Kocaeli Üniversitesi süreçlerini belirleyip, Süreç El Kitabı oluşturmak için hazırlık çalışmaları kapsamında Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Nilgün FIĞLALI Başkanlığında, Kalite Komisyonu Yönetim Alt Çalışma Grubu Koordinatörü Prof. Dr. Ümit ALNIAÇIK, Kalite Koordinasyon Biriminden Prof. Dr. Adalet ZEREN, Dr. Öğrt. Üyesi Önder Ekinci, Volkan KAYA, Strateji Daire Başkanı Hakan AKKUŞ, İç Kontrol Birimi Şube Müdürü Hülya DURMUŞ, 25.03.2021 Perşembe günü Saat:14:00 de bir araya geldi.

Toplantı sonunda Üniversitemizde yürütülen Kalite çalışmaları kapsamında; Eğitim-Öğretim, Araştırma-Geliştirme, Topluma Katkı ve İdari-Yönetsel olarak gruplandırdığımız tüm süreçlerimizin gözden geçirilmesi, güncellenmesi ve standardize edilmesi amaçlarıyla "Süreç Yönetimi Koordinasyon Kurulu" oluşturulmuştur.

Süreç Yönetimi Koordinasyon Kurulu ,Kalite Koordinasyon Birimine bağlı olarak faaliyet gösterecek ve Kalite Komisyonu Yönetim Alt Çalışma grubuyla koordineli olarak çalışacaktır

SÜREÇ YÖNETİM KOORDİNASYON KURULU ÜYELERİ
UnvanıAdı - SoyadıGörevi
Prof. Dr.Ümit ALNIAÇIKÜniversitemizde yürütülen Kalite çalışmaları kapsamında; Eğitim-Öğretim, Araştırma-Geliştirme, Topluma Katkı ve İdari-Yönetsel olarak gruplandırdığımız tüm süreçlerimizin gözden geçirilmesi, güncellenmesi ve standardize edilmesi amaçlarıyla "Süreç Yönetimi Koordinasyon Kurulu" oluşturulmuştur.
Doç. Dr. Abdülkadir CENGİZ
Dr.Öğr. Üyesi Hatice ESEN
Dr. Öğ. Üyesi Önder EKİNCİ
Öğr. Gör. Mustafa OF
Öğr. Gör. Soner SARI
Daire Başkanı Perihan SEMERCİ
Daire Başkanı Hayriye ÖZPINAR
Daire Başkanı Seyfullah BAŞKÖYLÜ
Şube Müdürü Hülya DURMUŞ
Programcı Canan TEMİZER
Şube MüdürüBirol ÖZTÜRK
Şube MüdürüŞerife DEMİRALAY YAŞAR
Şube Müdürü Fatih KAYIKÇI
Şube Müdürü Yakup TEMKİNER
Fak. Sek. Hakan YAZICIOĞLU
Ens.Sek. İlkay ÇİMEN
MYO Sekreteri Mehmet ÇORUH
Bölüm Sekreteri Rüstem BOZDAĞ
Volkan KAYA
Hüsnü TEMKİNER


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors